Movies
Ratings
144
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.5
Mad MaxRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5