Movies
Ratings
835
SoulRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5