Titles you rated
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
BasicRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
Hill of FreedomRated ★ 3.0
Romance JoeRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.0
A Most Violent YearRated ★ 3.5
The InternationalRated ★ 4.0
CriminalRated ★ 3.5
2 GunsRated ★ 3.0