Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0