Titles you rated
AnnabelleRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0