Titles you rated
AnoraRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Fast XRated ★ 2.0
BurningRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0