Movies
Ratings
249
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
House of SayuriRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5