Movies
Ratings
496
CanolaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Pet SemataryRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.0
AntichristRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5