Titles you rated
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0- Three MenRated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- GintamaRated ★ 1.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0- You and IRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 0.5