Movies
Ratings
197
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0- SinglesRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5