Series
Ratings
76
MirandaRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0