Titles you rated
Time to HuntRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5