Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0