Titles you rated
Caution, Hazardous WifeRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVARated ★ 3.5
HinamatsuriRated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Great Selection TaxiRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 2.5
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0