Titles you rated
Protect the BossRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5