Movies
Ratings
21
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 1.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 2.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5