Titles you rated
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.5- The 08th MS Team: Last ResortRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
HavocRated ★ 3.5
HypnoticRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
FrontlineRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 4.0
Desert of NamibiaRated ★ 4.5
Angry Squad: Civil Servants & Seven SwindlersRated ★ 3.5
CloudRated ★ 2.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 4.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.5