Series
Ratings
68
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5