Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Grand PianoRated ★ 2.0
True GritRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0