Movies
Ratings
136
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0