Series
Ratings
150
The Art of SarahRated ★ 1.0- HonourRated ★ 1.0
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Industry Season 1Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The OARated ★ 0.5
Sense8Rated ★ 2.5
Sense8Rated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
Alias GraceRated ★ 1.5