Titles you rated
HibikiRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 0.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
LavaRated ★ 0.5
ManRated ★ 3.0
NuggetsRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Moomins on the RivieraRated ★ 2.0
Earth: One Amazing DayRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
In a HeartbeatRated ★ 2.0
Period. End of Sentence.Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5