Series
Ratings
95
The SimpsonsRated ★ 2.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 4.0- おせんRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0