Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0