Series
Ratings
96
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Bad FamilyRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 0.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5
Que Sera, SeraRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
The King of DramasRated ★ 1.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5