Movies
Ratings
1574
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
In Our DayRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 3.5