Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Welcome to PlayhouseRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A PetalRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 0.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5