Series
Ratings
121- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 ERASEDRated ★ 1.5 ERASEDRated ★ 1.5
 My FamilyRated ★ 5.0 My FamilyRated ★ 5.0
 Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5 Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
 Noragami AragotoRated ★ 3.0 Noragami AragotoRated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
 Hanada Shounen-shiRated ★ 4.5 Hanada Shounen-shiRated ★ 4.5
 Sonny BoyRated ★ 4.0 Sonny BoyRated ★ 4.0
 PlutoRated ★ 4.0 PlutoRated ★ 4.0
 The Apothecary DiariesRated ★ 3.5 The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
 Kemono JihenRated ★ 1.0 Kemono JihenRated ★ 1.0
 HorimiyaRated ★ 2.5 HorimiyaRated ★ 2.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 2.5 Jujutsu KaisenRated ★ 2.5