Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0