Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Horizon in the Middle of NowhereRated ★ 2.5- Azuki-chan Season 1Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- The World God Only KnowsRated ★ 3.5
- One Week FriendsRated ★ 3.5
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 3.5
You and MeRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Hanasaku IrohaRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
- Cheeky AngelRated ★ 4.0