Movies
Ratings
127
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Stuck in LoveRated ★ 2.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0