Movies
Ratings
70
DogvilleRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0