Titles you rated
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 3.5
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5