Series
Ratings
30
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0