Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.0