Titles you rated
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Mauvais SangRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 1.5