Movies
Ratings
589
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
NonnasRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5