Titles you rated
To LiveRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Last LetterRated ★ 4.0
Sayonara, GirlsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0