Titles you rated
GORated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Evil Dead IIRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.0