Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.0