Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0