Movies
Ratings
254
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5