Movies
Ratings
137
The Eighth DayRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.0