Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0