Movies
Ratings
83
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5