Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 1.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Pat & MatRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 1.5