Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5