Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.5