Series
Ratings
37
Reincarnated as a SwordRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Oda Cinnamon NobunagaRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 4.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 4.0
Akudama DriveRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0