Series
Ratings
289
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Good Morning CallRated ★ 4.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Revolutionary LoveRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 5.0